Kliendid meist

Kliendid meist

Logistika Pluss has proven to be a very important asset for us in Estonia. Andri Piik and his warehouse team has helped us with everything from complicated imports / exports to warehousing / shipping and kitting projects. We have found that they take 100% ownership of what they are asked to do and follow though until the job is done. You can count on fast replies to emails and calls for updates. We are very impressed with this company and its employees. 

Logistics Manager

BILL LINDGREN


“Parcelsea nutipostkastide jaoks on Logistika Pluss hea partner ja teenusepakkuja: saame ühest kohast nii lao-, koostamise kui muud meile vajaminevad abiteenused ning saame oma töös keskenduda peamise väärtuse loomisele, ehk postkastide ja nendega seotud teenuste arendamisele. Erilahenduste osas on Logistika Plussi meeskond alati abivalmis ja leiab lahenduse, mis kõigile osapooltele sobib.”
Kaisa Mäesalu, Supply Chain Manager
Parcelsea OÜ


„Oleme ettevõttega Logistika Pluss OÜ pikka aega koostööd teinud ja väga rahul. Pädev personal, mõistlikud hinnad, kiire ja kvaliteetne teenindus. Iga küsimuse/probleemi korral alati kiire ja professionaalne lahendus/abi.“

Violent Investment OÜ


“Viisime läbi projekti, mis hõlmas 2 miljoni näomaski ettevalmistamist ja ümberpakkimist tarnimiseks naaberriigi hädaolukordade keskuse ladudesse. Kogu töö sai Eestis tehtud Logistika Plussi ladudes, töö oli keeruline ja palju tuli asju jooksu pealt ringi mängida. Logistika Plussi know-how ja operatiivsus selliste tööde tegemisel sai otsustavaks partneri valikul ja veel tähtsam, kogu projekti vältel, tagamaks töö sujuvuse ja tähtaegades püsimise sõltumata eriolukordadest, mis paratamatult ette tulid. Kui vähegi keerukamat teenust on vaja ja tähtis on operatiivsus, know-how ning tähtajad, siis hea uni on Logistika Plussiga alati tagatud.”
Kalev Kirt, Müügijuht
Flameko Forwarding


“Logistika Pluss on olnud meie pikaaegne ja hea koostööpartner erinevates VMI ja kvaliteeditööde projektides. Asjatundlik lähenemine ja professionaalne tiim!”
Greete Orgusaar, Project Manager
Balti Logistika AS


“Inimlik ja mõnus teenindus kõrget kvaliteeti tagades. Asjad on olemas, õigel ajal (või pigem) varem valmis. ”
Taavi Lipstok, juhataja
Energogen OÜ


“Logistika Pluss on professionaalne ettevõte, kes on aidanud FLIR Eesti tootmisüksusel paremini keskenduda oma põhitegevusele ja vähendada meie jaoks otsest väärtust mitte lisavate tegevuste hulka. Meeskond koosneb inimestest, kes on abivalmis, ja valmis kuulama kliendi soove. Usaldusväärne ja väärtuslik partner. Soovitan kõigile tootmisettevõtetele. “
Rein Aksim, tarneahelajuht
Flir Systems Estonia OÜ


“Logistika Pluss on olnud meie koostööpartneriks juba mitmes hooaeg. Oleme igati rahul ettevõtte poolt pakutavate teenustega ning ettevõtte personaalse lähenemisega kliendi vajadustele. Igasugune päringutega seonduv suhtlus või kommunikatsioon logistika, kvaliteedi või muudes küsimustes on olnud alati kiire ning informatiivne. Jätkame meeleldi koostööd ka edaspidi. ”
Erika-Henriet Aus, Supplier Development Engineer
Stoneridge Electronics AS


“We are in partnership with Logistika Pluss since 2015, and during whole period they gained a reputation of professional and reliable multi-skilled logistics partner. As a manufacture company, first of all, we would like to point out Logistika Pluss capability in this specific field taking into account their professional background as well as unique approach to customers needs. Valued attitude to business cooperation with perfect services quality.”
Juri Ovtšinnikov, Global Logistics Manager
AQ Trafotek AS