Tule praktikale

Tule praktikale

Oled astumas esimesi samme oma karjääris ning soovid saada praktilist kogemust logistikavaldkonnas? Siis oled õiges kohas!

Logistika Pluss pakub sulle head võimalust siseneda logistikamaailma, õppida kogenud spetsialistidelt ning panustada reaalsetesse projektidesse ja väljakutsetesse.

Miks läbida praktika Logistika Plussis?

Praktiline kogemus: Meie praktikaprogramm annab sulle võimaluse rakendada oma teadmisi ja oskusi reaalsetes logistikaprotsessides. Saad käed-külge kogemuse erinevates valdkondades, nagu näiteks laondus, tootmine, tollindus ning palju muud.

Mentorlus ja juhendamine: Sinu juhendajaks on kogenud spetsialistid, kes viivad sind kurssi ettevõtte igapäevatööga ning annavad sulle võimaluse ka ise töös osaleda. Personaalne juhendamine ja tagasiside, aitavad sul kiiremini areneda ja õppida.

Võrgustiku loomine: Logistika Pluss pakub sulle võimalust luua sidemeid ja suhelda erinevate valdkonna ekspertidega. Uued tutvused avavad uksi tuleviku karjäärivõimalustele ning laiendavad sinu professionaalset võrgustikku.

Töökogemus tunnustatud ettevõttes: sinu CV-d täiendab töökogemus ettevõttes, mis on hinnatud oma klientide, koostööpartnerite ning töötajate seas.

Karjääri perspektiiv: Läbides praktika edukalt ning näidates üles innukust ja innovaatilisust, avaneb sulle võimalus saada osaks meie meeskonnast või saada meie soovitusi jätkamaks tööd mujal logistikavaldkonnas.

Ära jäta kasutamata võimalust astuda esimene samm oma logistikakarjääri rajamisel! Liitu meie praktikaprogrammiga ja avasta enda jaoks kõik võimalused, mida Logistika Pluss sulle pakub.

Küsi infot vabadest praktikakohtadest meie personaliosakonnast:

E-mail: personal@logistikapluss.ee

Leia meid ka sotsiaalmeediast: