Remont (Re-work)

Remont (Re-work)

Teie tarnija on saatnud Teile komponentide tellimuse, kuid avastate, et partiis on defektiga tooted. Kui defekt on kõrvaldatav ilma, et kogu tellimust peaks tagasi saatma, saame aidata Teil seda remontida. Jälgime tarnija poolt antavaid juhiseid ning tagame selle, et saadetise viivitus Teile oleks võimalikult lühike.

Te ei pea kulutama aega uue tellimuse ootamiseks ning saate komponente kasutada oma tootmises oluliselt kiiremini.

Taastamine

Olete olukorras, kus Teie toode vajab taastamist, et saavutada algne uueväärne seisukord.

Pärast taastamist on võimalik toodet taas kasutada või müüa.

Saame teostada värviparandusi, taaspakendamist, testimist jpm. Taastamisprotsess on väga individuaalne ning tootepõhine. Koostöös saame leida Teie toodete taastamiseks sobiva lahenduse.

Moodulite asendamine

Olukorras, kus ladustamisel olevas tootes on iganenud komponendid, võite vajada moodulite asendamist.

Saame aidata Teil pikendada lõpptoote elutsüklit. Selle teenusega saate vältida ebamõistlikku utiliseerimiskulu ning realiseerida hoiustamisel olnud tooted vastavalt Teie tootmis- või müügiplaanidele.

Demonteerimine

Kui Teie toode tagastatakse või ladustamisel olevas tootes on iganenud komponendid, kuid moodulite või komponentide asendamine on ebamõistlik, siis võib tekkida vajadus toode demonteerida.

Eraldame (demonteerime) veel kasutatavad komponendid ning ülejäänud suuname utiliseerimisse. Saame aidata eraldada veel kasutatavad komponendid ning ülejäänud suunata utiliseerimisse.

Utiliseerimine

Kui Teie toote tagastatakse või iganeb ladustamisel, siis on võimalus see demonteerida ja utiliseerida. Selle käigus sorteeritud ülejäägid (kaablid, korpused jms komponendid) saame saata Teie eest utiliseerimisele. Teie saate keskenduda oma põhitegevusele ning olla veendunud, et utiliseerimine toimub vastavalt Teie toodete eripäradele ning kehtivale seadusandlusele.

Küsige rohkem informatsiooni sales@logistikapluss.ee