Kvaliteedikontroll

Kvaliteedikontroll

Andes kvaliteedikontrolli logistikateenuse pakkujale, hoiate oma tootmises kokku väärtuslikku tööpinda ja tööjõu ressurssi.

Teie tootmise jaoks on oluline, et kohalejõudvad komponendid vastaksid kokkulepitud kvaliteedinõuetele. Kvaliteedikontrolli viime läbi komponentide kontrolli ja/või testimise vastavalt teie poolt etteantud juhistele. Aitame kaasa sellele, et Teie tootmisliin toimiks ettenägematute seisakuteta.

Juhul kui komponendid on vigased (tarnepraagid), saame teostada ka komponentide paranduse ja täiendkontrolli, kui see on tarnija poolt lubatud ning juhiste järgimisega teostatav. Samuti saame teostada praakkomponentide tagastuse kohalikule või rahvusvahelisele tarnijale.

Visuaalne ja mehaaniline kontrollimine

Teie jaoks on oluline, et valmistooted või tootmiseks vajalikud komponendid vastaksid kokkulepitud nõuetele.

Kui on kahtlustus, et teatud kaubapartiides võib esineda defektseid tooteid, siis saame teostada Teie kaubale visuaalse või mehaanilise kontrolli meie logistikakeskustes. Nii saate vältida hilisemates etappides ebameeldivaid üllatusi ning viivitusi.

Tehniline kontrollimine

Teie jaoks on oluline, et valmistooted või tootmiseks vajalikud komponendid vastaksid kokkulepitud tehnilistele nõuetele.

Saame teostada seadmetele tehnilist kontrolli. Teeme seda vastavalt Teie juhistele, seadmetele ning vajadusele. Nii saame aidata tagada, et Teie tarneahel toimiks tõrgeteta ning seade töötaks lõppsaajal nii nagu ette nähtud.

Remont

Teie tarnija on saatnud Teile komponentide tellimuse, kuid avastate, et partiis on defektiga tooted. Kui defekt on kõrvaldatav ilma, et kogu tellimust peaks tagasi saatma, saame aidata Teil seda remontida. Jälgime tarnija poolt antavaid juhiseid ning tagame selle, et saadetise viivitus Teile oleks võimalikult lühike.

Te ei pea kulutama aega uue tellimuse ootamiseks ning saate komponente kasutada oma tootmises oluliselt kiiremini.

Küsige rohkem informatsiooni meie müügiosakonnalt sales@logistikapluss.ee

Vaata lisaks laologistika või remonditööd (re-work)!