E-kaubanduse logistika

E-kaubanduse logistika

Logistika ei tähenda ainult transporti. Meilt saad täisteenuslahenduse – lisaks tarnele ka ladustamine, pakendamine ja väljasaatmine. Nii võidad nii kuludelt kui ajas.

Kui usaldate logistika asjatundliku logistikapartneri kanda, saate ise keskenduda müügile ning enda äri kasvatamisele.

Tänu pikaajalisele kogemusele erinevate logistikaalaste teenuste pakkumisel saame aidata tõhustada teie logistikaprotsesse garanteerime kaupade kokkulepitud tarneaja ja tarnekvaliteedi.

E-kaubanduse klientide teenindamiseks on meil laos eraldi meeskond, kellel on vastavad teadmised ja kogemused. Igapäevaselt suhtlevad klientidega teenusehaldurid ja tolliagendid, kes pingutavad selle nimel, et pakkuda teile kvaliteetset teenust usaldusväärse koostööpartnerina.

Tarkvarade liidestamiseks on erinevad võimalused:

Kasutades Logistika Plussi 3PL teenusepakkujana võivad tänu meie mahufaktorile Teie jaoks hinnad nii Outvio teenustasudelt kui kullertasudelt olla soodsamad, kui otse kullerteenuse pakkujatega lepinguid tehes.

Koostöös leiame Teile sobivaimad e-kaubanduse logistikalahendused, võtke meiega ühendust tel: +372 5918 7600 või e-mailil sales@logistikapluss.ee


Rohkem põnevat infot e-kaubanduse teemadel leiad ka meie artiklitest:

E-kaupleja tee eduni: Kuidas 3PL logistikateenused Su äri muudavad Logistika Plussi e-kaubandus täislahendus muudab e-poe tellimuste haldamist Logistika Pluss pakub Baltikale laoteenust Laoteenus: ringluspakendeid e-kaubanduses?