Tutvustus

Tutvustus

Logistika Plussis oleme pühendunud innovaatilisele ja kliendikesksele lähenemisele, et toetada oma klientide edu nii Eestis kui ka rahvusvahelisel tasandil. Alates ettevõtte asutamisest 1998. aastal on meie eesmärk olnud pakkuda teenuseid, mis ületavad klientide ootuseid.

Meie teenused:

Pakume laia valikut logistikateenuseid, mis hõlmavad laoteenuseid, tolliteenuseid, tootmise ja e-kaubanduse logistikat.

40 000 m² suurusel pinnal A-klassi logistikakeskustes kasutame oma protsessides uudseid tehnoloogiaid, et tagada operatsioonide efektiivsus ja sujuvus ning kõrge klientide rahulolu ja optimeeritud tarneahel.

Logistika Plussi teenuseid hinnatakse klientide poolt kõrgelt, nagu kinnitab ISO 9001 kvaliteedijuhtimissüsteemi sertifikaat. Meie tarnekindlus on mõõdetud tasemel 99.6%, mis tõestab meie pühendumust erakordsele teenindusele.

Logistika Plussi tegevus on suunatud keskkonnasõbralikkusele ja ressursisäästlikkusele. Meie laod on energiaefektiivsed ja meie operatsioonid põhinevad ISO 14001 keskkonnajuhtimise standardil. Pöörame tähelepanu prügi sorteerimisele ja taastuvenergia kasutamisele, et vähendada oma süsiniku jalajälge.

Meie hoonetes on kontrollitav niiskustase ja temperatuur ning tolmuvabad ruumid. Oleme ka Maksu- ja Tolliameti poolt tunnustatud AEOF sertifikaadiga, Põllumajandus- ja Toiduameti poolt tunnustatud mahekäitleja ning Lennuameti kokkuleppeline esindaja (RA).

Tänu meie logistikakeskuste paiknemise asukohale Tallinnas ja Harjumaal on meil suurepärane ühendus kõigi põhiliste maanteede, sadamate ja lennujaamaga, mis võimaldab pakkuda tõhusaid ja kiireid logistikateenuseid.

Kui otsite kindlat partnerit, kes suudab pakkuda usaldusväärset ja keskkonnasõbralikku logistikateenust, on Logistika Pluss teie parim valik. Võtke meiega ühendust ja arutame, kuidas meie lahendused saavad toetada teie ärivajadusi.